NOTY PRAWNE

Informacje o firmie

Nanor AB
Box 27061
102 51 Stockholm
Sweden

Szwedzki numer organizacyjny: 556952-0041
EU VAT-no: SE556952004101

Siedziba Zarządu mieści się w Sztokholmie w Szwecji.

Dokumenty prawne 

 General Terms of Delivery SEAL2012 (Swedish)

 General Terms of Delivery SEAL2012 (English)

Polityka prywatności 

 Pzeczytaj naszą politykę prywatności (angielskim)

Polityka cookie 

 Przeczytaj naszą politykę dotyczącą plików cookie (angielskim)

Zastrzeżenia i noty prawne 

Stworzenie i utrzymanie strony internetowej zajmuje dużo czasu i wysiłku – zwłaszcza, gdy ma to być strona, z która napawa dumą. Mimo dużego nakładu pracy, nie możemy zagwarantować braku pomyłek w zamieszczonych materiałach; część informacji może być niekompletna lub nieaktualna, przedstawiona w nieprawidłowy sposób lub niewłaściwie zacytowana. Oczywiście dążymy do tego, by zamieszczać tu dokładne i wiarygodne informacje.

Nanor zastrzega sobie prawo do modyfikowania, dodawania lub usuwania informacji w dowolnym momencie bez wcześniejszego powiadomienia użytkowników stron. Nie ponosimy odpowiedzialności za informacje zawarte na stronach internetowych osób trzecich, takie jak treści lub linki, do których użytkownik uzyskał dostęp za pośrednictwem naszej strony internetowej.

Polegamy na naszych dostawcach, którzy zapewniają nam najwyższej jakości produkty i usługi, a także informacje na ich temat. Zastrzeżenia prawne dotyczące ich produktów i informacji obowiązują także na naszych stronach. Jeśli chodzi o dostawców i przekazywane nam informacje – m.in. katalogi, broszury, arkusze danych i inne materiały, do których można uzyskać dostęp i pobrać je za pośrednictwem naszej strony internetowej (w tym patenty i znaki towarowe) – jest to wyłączna własność tych firm.